Myslíte si,
že něco není možné,

že něco nemůžete dokázat?

Začíná to už v dětství, kdy se malým dětem vysvětluje, že střepy je mohou pořezat, uhlíky pálí, a proto se na ně nešahá nebo dokonce nestoupá. A takových věcí je daleko víc.

A pak přijde den, kdy dostanete možnost pochopit, že možné je vše. Stačí jen sebrat odvahu.

Děkuji Světlance, že jsem mohla překonat sama sebe. Na konci přednášky nám řekla, že má pro nás překvapení. V tu chvíli jsem zahlédla pána, který začal pokládat střepy na zem. Moje první slova kamarádce byla: „Si nepotřebuji nic dokazovat“. A pak tam sedíte a koukáte na ty, co šli před vámi a vidíte, že mají nohy v  pořádku. A tak si prostě řeknete, že to zvládnete taky. Stoupnete si, srdce až v krku, ale vykročíte. A  ono je to v pohodě. Nic se nestalo. Teda stalo. Právě jsem udělala něco, co jsem si nikdy ani nepomyslela, že udělám. Vše je za mnou. A ten pocit euforie, že jsem dokázala něco úžasného, je nádherný.

chůze po střepech

A tak je to se vším v životě. Když má přijít něco nového, nejdříve se objeví tréma, pak samotný čin a  nakonec euforie a uvědomění, že to vlastně vůbec nic není.

foto let balónem 1

Jen naše myšlenky dělají ze všeho velkou vědu…

foto let balńem 2

Další zkouška překonání strachu na mě čekala v podobě letu balónem. I když mám strach z výšek, přece jen jsem do balónu nastoupila a nechala se unášet – letěla jsem! Předem bych tomu nevěřila, ale byla to nádhera a jsem ráda za to, že jsem svůj strach překonala i v tomto případě. A kde jsem se vzduchoplavila? Nad Českým Krumlovem. A musím říct, že ten výhled stál za to!

Přeji Vám, ať každý den překonáváte sebe sama s lehkostí.
Plňte si svoje sny. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Řešíte nějaké potíže?

Poznejme se

Udělám maximum,
abych vám pomohla.

Cookies: Na webu jsou pouze technická cookies nutná k provozu webu.

© 2017–2023 Blanka Třísková Vlková