S čím pracuji
a co mi pomáhá

při práci s klienty.

background-wave
přístroj Bemer

Bemer

Fyzikální terapie cév při bolestech zad a sevření svalů.

Fyzikální terapie cév se dnes aplikuje ve výrazně odlišných oblastech. Protože zlepšení mikrocirkulace, tedy prokrvení těch nejmenších cév, se v mnoha různých aspektech kladně projeví na vašem zdraví, na vaší imunitě a také celkově na vašem dobrém pocitu. Na bázi mnohaletých zkušeností vyvíjí společnost BEMER fyzikální terapii cév neustále dále – a to zčásti s opravdu průkopnickými poznatky o biorytmice lokálních a nadřazených regulačních procesů…

Přístroj Bemer u mě můžete zdarma vyzkoušet, zakoupit nebo si jej pronajmout.

background-wave
přístroj Maxpulse Medicore

MaxPulse Medicore

Kontrola stavu a průchodnosti cév.

  • Jedná se o neinvazivní vyšetření, které nás informuje a stavu periferního cévního systému a o stavu kardiovaskulárního systému
  • Vyšetření probíhá v klidu 5 minut a to tak, že na špičce prstu je snímán světelný paprsek, který je následně vyhodnocen v podobě pulzních vln v pletysmografické křivce.
  • Vyhodnocením typu pulzní vlny zjistíme míru zdraví nebo poškození cév (např. stav pružnosti cév).
background-wave
přístroj Sensitiv Imago

Sensitiv Imago™

Neinvazivní komplexní biorezonanční vyšetření.

Sensitiv Imago 530™ měří nejen biorezonanci, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním pacientem. Jeho přesnost je 96 %.

Sensitiv je schopen určit zátěž těžkými kovy, chemikáliemi (herbicidy, pesticidy, fungicidy…), parazitární nákazu, geopatogenní zátěž, stav pH v těle, alergeny a mnoho dalších parametrů.

Určí přesně orgány, které jsou postižené, a je schopen nejen přesné detekce toxické zátěže nebo patogenu a to i v konkrétním orgánu nebo místě na těle, zjištění porušení homeostázy, ale je na něm možnost provádět i biorezonanční kompenzaci. Sensitiv určí všechny souvislosti a umožňuje terapeutovi zacílit příčiny potíží.

Sensitiv pracuje systémem koeficientů, měří i zátěže, které nejsou fyzického rázu, ale jsou to pouze bioenergetické obrazy.

Každý ví o důležitosti správné výživy pro jakýkoliv organismus, ať už jde o dítě, dospělého či o seniory… Sensitiv Imago™ vám pomůže vytvořit správný výživový plán, spolu se seznamem vhodných a nevhodných potravin. Měření je neinvazivní a zcela bezbolestné.

Testování Sensitivem:

  • Je nutné dostavit se minimálně 3 hodiny nalačno, pít jenom vodu a nemít na sobě žádné kovy včetně náušnic, hodinek, řetízků, pásku, kovových brýlí.
  • Je nutné zcela vypnout mobilní telefon.
  • Při vyšetření, které je poměrně časově náročné, je pouze obsluha Sensitivu a klient. Vše ostatní ruší přesnost výsledků.

Absolutní kontraindikací měření na Sensitivu je kardiostimulátor a epilepsie.

V žádném případě měření na Sensitiv Imago 530 nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem. Měření je zcela neinvazivní a není nepříjemné ani bolestivé.

Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci.

background-wave
přístroj Sensitiv Imago Plasma

Sensitiv Imago Plasma

Unikátní frekvenční a kompenzační technologie, která umožňuje provést harmonizační proceduru bez dotyku lidského těla.

  • Jedinečné DNA a RNA frekvence mikroorganismů.
  • Komplexní harmonizační programy.
  • Neustálé rozšiřování databáze.
  • Kompletní certifikace.

Sensitiv Imago Plasma je experimentální přístroj určený ke zkoumání vlivů elektromagnetických vln na živé organismy. Vzhledem k tomu, že současná věda prozatím bohužel nedisponuje snahou zkoumat vliv těchto postupů na zdraví člověka, není v žádném případě možné Sensitiv Imago Plasma vnímat jako zdravotnický přístroj určený k léčení či diagnostice.

background-wave
Medicinální Termografie

Medicinální Termografie

Digitální Infračervené Snímkování Medicinální Termokamerou (Digital Infrared Thermal Imaging neboli DITI).

Jedná se o unikátní technologii, která je schopná udělat snímek těla a vytvoří mapu infračerveného záření našeho těla. Je to odlišný technologický nástroj než ostatní diagnostické metody, protože znázorňuje fyziologii tkání (jejich funkci).

MRI a rentgen detekují anatomické změny, a přehlídnou takové věci jako je aktivní zánět nebo angiogeneze (zvýšené krevní zásobení tkáně jaké se vyskytuje například u rakoviny).

jak se připravit na termografické snímkování

Před snímkováním je třeba se vyvarovat aktivit, které vedou ke zvýšení zásobování tkání periferní krví, protože by to zkreslilo výsledky.

Aby se dosáhlo perfektních termografických snímků, je nutné:

1. 5 dní před snímkováním se neopalovat, nenavštívit solárium (riziko spálení kůže), nepoužívat samoopalovací krémy.

2. Nepoužívat v den snímkování žádná tělová mléka a krémy.

3. V den snímkování nepoužívat deodoranty, antiperspiranty ani parfém na kůži.

4. 24 hodin před snímkováním neabsolvovat žádný druh masáže ani fyzioterapie, akupunkturu, léčbu ultrazvukem, magnety, infračerveným zářením, saunu, horkou koupel nebo sprchu a jiné věci, které by umělým způsobem zasáhly do prokrvení těla.

5. 24 hodin před snímkováním necvičit a nemít sexuální styk.

6. 24 hodin před snímkováním nepít nápoj s kofeinem nebo nápoj s CO2.

7. 3 měsíce před snímkováním neabsolvovat biopsii.

8. Kojící ženy by neměly kojit minimálně hodinu před snímkováním.

Kamera snímá povrch těla, proto je potřeba snímkované části těla zcela odkrýt. Před snímkováním budete uvedeni za plentu, abyste se mohli v soukromí odstrojit. Před snímkováním prsou je nutné minimálně 10 minut nechat hrudník odkrytý, aby se srovnaly teploty vašeho těla s okolním prostředím.

background-wave
mé pozitivní já

Cesta k pozitivnímu „já“

Ve spolupráci s vámi jsem schopna odhalit a odstranit příčiny, které podvědomě souvisí s vašim aktuálním problémem. Nezáleží na tom, jakého charakteru problém je - jestli je na fyzické či psychické úrovni. Důležité je, že chcete najít řešení. Nejčastěji s klienty zpracovávám životní vzorce chování, přesvědčení, bloky, strachy, nevyřešené vztahy či nenaplněné sny.

Tato metoda nemá limity, limity jsou pouze ve vaší hlavě a ani ty tam nemusí být napořád.

Cookies: Na webu jsou pouze technická cookies nutná k provozu webu.

© 2017–2024 Blanka Třísková Vlková