Zkušenosti
mých klientů

kterým jsem pomohla.

Znám tě krátkou dobu…

Milá Blanko, moc Ti děkuji, že jsi mi ukázala cestu, po které mohu vesele kráčet a mít se přitom natolik ráda, že mě prostě už jen tak někdo nebo něco z té cesty nesvede. Díky Tobě jsem to zase já, akorát ještě o něco moudřejší, vyspělejší a hlavně šťastná, že mohu být sama sebou. Ten vnitřní klid a pohoda, to příjemno uvnitř mě samotné je prostě k nezaplacení. A Tvůj osobitý a láskyplný přístup taky. Znám Tě tak krátkou dobu a mám pocit jako by to byl celý život. Jsem ti za to moc moc vděčná.

Natálie

DĚKUJI! P.S.: Náhody neexistují

Děkuji za tátu!

Dobry den, chtěla bych Vám napsat o svým tátovi. O dva roky nemocným a trápícím se tátovi. Všechno to začalo před dvěma lety v roce 2013. Naše potíže, moje a táty, se v podstatě tak nějak prolínaly. Ale to už je jiný příběh. Popíšu Vám hlavně ten jeho.
V prosinci 2013 to všechno začalo, zdánlivě nevinně. Přijela jsem domů do Kutné Hory na dovolenou a  vánoce. Koukám na tátu, který na mě moc koukat nemůže a ukazuje mi svoje zhnisané oko. Podívej, co se mi vyrojilo. I  přes svůj syndrom bílého pláště se pod našim nátlakem dostal k očnímu. Diagnóza: hnisavý zánět rohovky, herpes. Za týden se zhojil. Pak následovalo něco jako nájezd na chřipku. Bolest hlavy, horečka, třesavka, pocity na zvracení a extrémní únava. A tohle byly v podstatě jediné příznaky, které ho trápily cele dva roky nutno říci, ze ho ale zcela paralyzovaly. Po několika dnech čtyřicítek přišly halucinace. Zoufalství. Kdy už to podle svých slov nemohl vydržet. Odvezli jsme ho do nemocnice.
Bohužel chyba byla, ze do té nejbližší a to kutnohorské. Jelikož bylo období dovolených, nikdo se mu nevěnoval a týden probíhal jen paralen, digitální teploměr a později najeli i na antibiotika. Po týdenním vyhodnoceni krve přišla diagnóza: celková sepse organismu. Toxický šok. A buďte šťastný, poněvadž jste přežil svou smrt. Nasazeny kapačky, další antibiotika a po třech dnech propuštěn domů se slovy: už máte jen 36.5, zajdete si ve všední den k obvodnímu. Bohužel jim nefungoval digitální teploměr. Po příchodu domů ještě v ten samy den o hodinu později na rtuťovém teploměru 39. Pokusím se to zkrátit. Následovala série vyšetření, několik podezření například na leukemii, rakovinu, na nic se nepřišlo. Horečky nepřestávaly ani po půl roce a tak stále antibiotika, k příznakům se přidalo extremní hubnutí a zase nemocnice. Na nic se nikde nepřišlo a táta v mukách už ani nevstával z postele. Série dalších antibiotik a začala svítat naděje, ze je mu trochu lip. Avšak naše radost dlouho nevydržela. Následovalo opět to stejné kolečko: nemocnice, antibiotika a nová diagnóza: chlamydie. všechno vám to způsobily.
Mezi tím jsem už pro sebe objevila vaši poradnu. Několikrát jsem se ho snažila zlanařit na prohlídku v Pardubicích. To se nakonec podařilo až letos v létě. Na plazmě toho bylo dost, přičemž vynikal pro nás asi nejvíce zlatý stafylok, u kterého jsme si na internetu dohledali pro nás zajímavou informaci, ze pokud pronikne do krve, může způsobovat těžké sepse. Nevíme samozřejmě, co bylo příčinou a už vůbec to neví doktoři. Po měsíci a půl zhruba od první návštěvy poradny a užívání produktů se začal lepšit. Po roce a půl útrap nesmírná úleva a štěstí. Neskutečný. Začal se pohybovat po dvou, chodit se psem na procházky a začal nabírat na síle. Momentálně je bez horeček už cca měsíc. Cítí se dobře a pokračuje v medicíně.
Chtěla bych Vám tímto za to poděkovat. Ale to díky mi po tom zázraku přijde tak chudé, ze musím napsat, že jste mi - bez nadsázky a patosu - zachránila tátu!! A za toto Vám děkuji. Děkuji za vaši precizní a poctivou práci, která zachraňuje životy.
Děkuji za tátu.

Lucie

Poděkování paní Emílie

Milá pani Třísková, touto cestou sa Vám chcem nesmierne poďakovať za pomoc mne a mojim deťom.
Mám 34 rokov a tri malé deti 2, 4 a 6 rokov. Keď som prvý krát prišla do poradne do Pardubíc k pani Třískovej, bola som vo veľmi zlom zdravotnom stave. Mala som veľký problém sa vôbec postarať o svoje deti ( stavy depresií, nevládnosť-neustála únava, bolesti kostí a celého tela, najme nôh, neustále chorá, veľmi časté bolesti hlavy, závrate, žalúdočné problémy, zápaly dutín, bolesti chrbtice...).
Taktiež najstaršia dcérka od narodenia celých šesť rokov trpela ťažkými laryngitídnymi stavmi 4 až 6 krát do roka a začala mať problémy s dutinami, chorobnosť u nej veľmi častá.
Stredný synček býval nesmierne často chorý. Od narodenia má zníženú funkciu štítnej žľazy. Po nástupe do materskej školy začal poberať často antibiotiká a v priebehu dvoch rokov sme sa dopracovali na stav 7 mesiacov = 7 antibiotík. Jeho správanie bolo mnohokrát nezvládnuteľné - býval agresívny a neustále unavený. Po začatí liečby vo vašej poradni nastalo prvé zlepšenie už po prvom mesiaci, počas druhého nastali detoxikačné krízy, ale po úprave dávkovania a vzácnych rád od pani Třískovej a sa znovu stav začal zlepšovať a po štvrtom mesiaci sme sa nestihli čudovať obrovskému pokroku a zlepšeniu. V nastavenéj liečbe neustále pokračujeme za účelom posilnenia jeho imunity.
Mne osobne sa upravili mnohé zdravotné problémy. Znova mám radosť zo života a hlavne vládzem sa starať o svoje deti :-). V detoxikačnom procese neustále zotrvávam nakoľko niektoré chronické problémy potrebujú asi dlhší čas na úpravu. Takže vyslovujem ešte raz veľké VĎAKA.
S prianím dobrého pocitu z dobre vykonanej práce sa s Vami lúčim.

Emila

Uvědomila jsem si spoustu věcí

Vřele doporučuji návštěvu paní Blanky!
Rady od ní byly výtečné!!! Uvědomila jsem si spoustu věcí, které se snažím nastavit jinak. Hlavně neočekávám zázrak ze strany druhých dle svých" představ. Denně se potýkáme se svými malichernostmi, vrozenými"neduhy a  ažitými zvyky. Přitom je pouze na nás samotných, jak se rozhodneme k nim postavit.

S úctou! R. I.

Blanka může pomoci téměř zázračně…

Jsem založením spíš pragmatik. No, bodejť by ne, když jsem zrozenec Panny.
A tak se rozhodně nevrhám do všeho po hlavě, ale potřebuji čas na promyšlení. Vy to ale takhle nedělejte a  klidně se do kvantovky s Blankou pusťte hned teď. Jen tak si můžete mnohem dřív zjednodušit a zpříjemnit život. Leccos pochopíte, začnete se chovat jinak, uklidníte se a hlavně se Vám fakticky uleví! Není nad to, zažít to na vlastní rozum!
A jestli se o Vás pokouší chřipka nebo Vás dokonce chce ovládnout celá ZOOlogická zahrada (jako mě bakterie, viry a všechno dohromady), pak prostřednictvím Sensitivu může Blanka pomoci téměř zázračně. Fakt, věřte mi, hovoří PRAXE.

Hanka Hokešová

Poděkování z Trutnova

Vážená paní Třísková,
rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za Váš laskavý a trpělivý přístup, který při kontaktu s Vámi můžeme vnímat. Vážíme si toho a jsme moc rádi, že jste si nás vzala do péče. Zjevně to přináší pozitivní a  radostné výsledky.
Předem moc děkujeme a srdečně zdravíme z Trutnova!

M+Z

Děkuji za dnešek. Bylo to pro mne velmi silné

Dopoledne jsem byla hodně unavena a teď mám pocit jako by mi narostly křídla :-) je mi krásně,lehce.
Děkuji za dnešek, bylo to pro mne velmi silné.

Paní Eva Pardubice

Děkuji za Váš přístup za snahu pomoci…

Děkuji za Váš přístup za snahu pomoci i za tak krásný přátelský povídání. Terapie kterou jste mě i  manželovi dala je neskutečně uklidňující už jen tím přístupem ,kterým terapii podáváte.
Výsledky jsou úžasné manžel je vyrovnaný, stojí si za svým slovem a je svůj - mluví sám za sebe, což přesně to co potřeboval.
Já jsem se začla mít konečně ráda své tělo a duši, začla jsem se vnímat v tom pozitivu a vím že vše co se kolem mě děje je správně :)
Jsme na nejlepší cestě ,kterou jste nám ukázala a kterou jste ochotná nám ji kdykoli znovu připomenout.

Martina a Rudolf S.

Ráda bych vyjádřila dík Blance a její kvantové terapii.

Věci, které jsme spolu řešily jsem již měla v hlavě na vědomé úrovni zpracovány, ale stále mi tam chybělo to docvaknutí v podvědomí, dostatek sebelásky. Je zajímavé, že prožití lásky k sobě sama se po terapii odráží nejen v řešeném problému, ale prolíná se do celého nastavení osobnosti jedince a tudíž se zrcadlí ve všech životních situacích.

Blani, děkuji

Hned jsem cítila změnu…

Jmenuji se Kristýna a je mi 21 let. 4 měsíce mě trápily jak zdravotní, tak i psychické potíže. Doktoři už si nevěděli rady a tak ze zoufalství má maminka vyhledala jinou pomoc. Nejprve jsme tomu moc nevěřily, ale když jde o zdraví, tak je člověk schopen vyzkoušet vše. Musím říct, že hned po prvním sezení jsem cítila opravdu velikou změnu, i když to byl ještě běh na dlouhou trať. Paní Blanka je velice milá a opravdu ochotná pomoci.
Určitě doporučuji

Krystýna

Uvědomila jsem si, že jsem bez bolesti…

Měla jsem naraženou pravou ruku po pádu z výšky na dlažbu. To mě bohužel dost limitovalo, ruka mě bolela od lokte až do ramene a do klíční kosti. Blanka mi nabídla možnost vyzkoušet přístroj Bemer a  tím se zbavit bolesti z naražení. Neměly jsme víc času, než jen na jednu aplikaci, proto se mi zdálo nepravděpodobné, že bych mohla cítit nějaké výsledky. Je pravda, že ihned po aplikaci jsem téměř žádnou změnu necítila. Ale hned druhý den ráno jsem si uvědomila, že jsem bez bolesti, ruku mám zpět v plné hybnosti a modřina po pádu téměř úplně vymizela. Jsem přesvědčená, že kdybych neměla možnost Bemer vyzkoušet, léčila bych následky pádu daleko déle.

Marcela

Nebýt na to sama…

Návštěva v poradně a první rozhovor s paní Třískovou byl v mém životě velkým zlomem.
Pár let jsem se trápila s různými zdravotními problémy a poznala jsem, že není jednoduché najít v  tom pralesu pokusů a omylů všech možných terapií tu správnou cestu k uzdravení. Uzdravovalo mě při našem prvním setkání už uznání mého stavu, protože jsem si už dlouho v nemoci připadala „trošku divná“ a často jsem se setkávala s nepochopením a že si za to všechno mohu sama. A ono je to vlastně pravda, je to všechno v mé hlavě, je ale těžké s tím válčit, když nevíte jak na to. A další věcí je nebýt na to sama.
Naše další setkání bylo pro mě velmi přátelské a příjemné a začala jsem pomalu vnímat, jak slova dokážou uzdravovat a ta správná myšlenka dokáže posunout i tělo tím správným směrem. Jako kdyby ukazovala na každou z mých myšlenek a pomáhala mi je utřídit, srovnat a podívat se na to z jiné perspektivy, třeba jinak, tak, jak bych to nedokázala a aniž by mi říkala svůj názor, pomáhala mi tak tvořit názor jiný, nový a zdravější.
Za mě je to něco, co Vás formuje k lepšímu a sebevědomějšímu já, něco, co Vám dává větší lehkost bytí a způsob, jak se vyrovnat sám se sebou a někdy s celým světem. Najít v sobě sílu a tu používat. Nebát se vrátit něco co není hezké a nepatří zrovna Vám. Odpustit sám sobě.
Rozsvítit v místnostech Vaší duše, kde byla třeba tma a vymalovat všemi barvami místa, která klesala pod tíhou šedi.
Za mě je místo v poradně u paní Třískové to, kde člověk může najít krom sebe i to, o čem neměl ani tušení.
A já za to moc děkuji.

Ilona

Ochota… empatie… profesionalita a jistota

Vážená a milá paní Blanko Třísková, pročítám Vaše reference a marně přemýšlím, co ještě dodat, abych neopakovala komentáře Vašich ostatních klientů.
Zvláště pak paní Ilona vystihla vše úplně dokonale. Návštěva Vaší poradny skutečně mění to bolavé a  neuchopitelné ve sluníčkově milé, rozzářené a vysvětlitelné. Váš úžasně milý a lidský přístup, ochota pomoci, Vaše empatie ale zároveň profesionalita a jistota toho co děláte a v co věříte, má velikou zásluhu na konečném výsledku. Tou druhou je, že to opravdu funguje. Spojeni fyzična a  psychična, těla a duše. Jedno bez druhého není celé. Výsledkem Vaší práce a pomoci je vyrovnaný člověk, který ví jak o sebe pečovat na všech rovinách a úrovních. Je mi velikou ctí, že mám možnost a příležitost využit Vašich metod a rad na cestě za svým někde zapomenutým a opomíjeným zdravím.
S velkými díky

Ivana Nečasová

Kvantovou terapii s Blankou mohu doporučit

– velký zájem pomoci a lidský přístup
– velká úleva na konci sezení
– výborné rady, odpovědi na otázky
– při sezení má člověk možnosti přijít si na řešení sám, což považuji za kvalitní přístup, protože je tak možné věci pochopit/zažít si je (žádné podsouvání myšlenek)
– uvědomění si těchto řešení během situací v životě
– dobrý záměr a důvěryhodnost

Můžu určitě doporučit.

slečna Romana

Ředitelkou svého života

Chci napsat o tom, jak mi pomohla paní Blanka Třísková Vlková. Pomocí kvantové terapie mi kladla otázky tak dlouho, až jsme se dostaly k jádru problému.
Který, když se pojmenoval, už byl zpola vyřešen. Potom jsme pokračovaly dále a hlouběji do mého nitra, kde vyplouvaly na povrch další traumata. Zjistila jsem pod odborným vedením paní Blanky, že pouze já rozhoduji o všem, co dělám. To mě velmi uklidnilo. Do té doby jsem mylně věřila, že mé okolí rozhoduje o mém životě. Došlo k dalším a dalším uvědoměním. Zjistila jsem, jak zkreslenou představu o životě, o lidech i o sobě jsem dosud měla. Cítím se klidnější a mám konečně pocit, že jsem, jak já říkám „ředitelkou svého života“. Nikdo můj život nemůže ovlivňovat, pouze já. Toto uvědomění považuji ve svém životě za převrat, za který jsem vděčná této terapii. Mohla jsem stokrát číst v knihách různé poučky a říkat sama sobě, jak to je. Ale až při kvantové terapii na mém osobním příkladu z mého života se mi podařilo mnohé pochopit a převést do praxe. Moc děkuji paní Blance Třískové Vlkové, že mi v uvědomění pomohla, a za to, že byla mým průvodcem na cestě ke změně mého života.
Děkuji

Adéla

Veliké poděkování za přístup a péči

Je to zvláštní pocit… Máte starost, hledáte nejlepší řešení pro své nejbližší zavoláte a v telefonu se ozve klidný hlas: „Ano, s tím máme zkušenost, máme řešení přijeďte.“ Jen tak… v klidu.
Mám rok a půl starou dcerku, krásnou, mazlivou a odvažnou. Kdykoliv se na ni podívám, něco se ve mně zachvěje a při představě, že se jí něco stane, se mi zastaví srdce. A je to tady. Bílý flek na nožičce, červeně ohraničený, klíště – borelioza jak vyšitá. Řešení? Antibiotika. v roce a půl, kompletní likvidace vnitřního prostředí? Takže telefon, Blanka, telefon, moje paní a jede se do Pardubic.
To, jak jste Blanko zvládla moji paní, skeptickou Gabrielu, to, jak jste se báječně postarala o mou dcerku a nás všechny, je báječné. Dnes po pěti týdnech používáme pro nás nová slova jako „plazma“, „probiotika“ a místo „koloseum“ říkáme „colostrum“. Malá je v pohodě a my taky.
Takže za mne a mou rodinu – Veliké poděkování za přístup a péči, kterou jsme dostali. Blanko, velký respekt k Vaší práci.

Karel Pavlatovský

Jsem velmi spokojený…

Jsem velmi spokojený s profesionálním i lidským a srdečným přístupem ke člověku jako k bytosti, která je potřeba uzdravit a nasměrovat tím správným směrem ke zdraví.

Děkuji

Řešíte nějaké potíže?

Poznejme se

Udělám maximum,
abych vám pomohla.

Cookies: Na webu jsou pouze technická cookies nutná k provozu webu.

© 2017–2024 Blanka Třísková Vlková